Czy mogę poddać się liftingowi oczu?

Tradycyjne zabiegi podnoszenia powiek powodowały siniaki i opuchliznę, których gojenie się wymagało czasu. Zanim klient mógł zauważyć pozytywne rezultaty, musiało minąć trochę czasu. Obecnie jednak zabieg podniesienia powiek jest łatwiejszy do przeprowadzenia. Niechirurgiczny lifting powiek, wykonywany na górnej lub dolnej powiece, jest zabiegiem ambulatoryjnym, który wymaga bardzo krótkiego czasu rekonwalescencji. W niektórych przypadkach w ogóle nie wymaga przestojów.

Laser & Dermatology Institute of California oferuje wysokiej klasy zabiegi laserowe i zabiegi z wykorzystaniem częstotliwości radiowej (RF), których celem jest poprawa stanu skóry powiek. Połączenie obu tych zabiegów może zwiększyć elastyczność skóry, poprawiając wygląd i zwalczając oznaki starzenia. Nowe technologie i procedury sprawiły, że proces napinania powiek, czyli blepharoplastyka, stał się mniej uciążliwy dla pacjentów poszukujących skutecznego rozwiązania.

Dr Jacob Rispler, certyfikowany dermatolog i jedno z najbardziej znanych nazwisk w dziedzinie dermatologii laserowej, na przestrzeni lat opracował wiele metod leczenia. Jest on głównym dermatologiem w LDI i posiada duże doświadczenie w wykonywaniu niechirurgicznego liftingu oczu, który może być stosowany do:

  • Podnieść opadające powieki
  • Napiąć skórę wokół oczu
  • Wyleczyć zmarszczki i kurze łapki
  • Zmniejszenie worków pod oczami
  • Zmniejszenie/eliminacja ciemnych kręgów

Laserowy lifting oczu jest niezwykle precyzyjny i na ogół bezbolesny. Wszelkie podrażnienia utrzymują się zwykle tylko przez kilka godzin. Nie jest konieczne znieczulenie. Natychmiast po zabiegu można powrócić do normalnych czynności. po zabiegu i istnieje niewielkie ryzyko powstania blizn, co jest możliwe w przypadku w przypadku inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

Jak działają Zabiegi laserowego liftingu oczu działa?

W porównaniu z zabiegiem chirurgicznym, leczenie laserem jest bardzo krótkie. Często stosuje się kilka sesji. Pacjent może przejść od trzech do pięciu różnych sesji, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Najczęstszym efektem ubocznym jest opuchlizna, ale nie trwa ona dłużej niż kilka dni. Z drugiej strony, zabieg chirurgiczny może powodować ból i zasinienia oraz wymagać podawania leków przeciwbólowych, specjalnych kropli do oczu, chłodnych okładów i innych zabiegów przez pewien czas.

Lasery Zmniejszają ryzyko powikłań pooperacyjnych

Strona wyników tradycyjnych zabiegów nie można było zmienić, nawet jeśli rezultat był mniej niż idealny. Oprócz blizn, zabieg chirurgiczny mógł spowodować uszkodzenie oka i pozostawić skórę wokół oczu wyglądającą na napiętą lub rozciągniętą. Leczenie było również kosztowne. Obejmowało koszty zabiegów chirurgicznych, znieczulenia oraz leków zmniejszających ból i ryzyko zakażeń.

Jakie Jakie lasery zalecasz do liftingu oczu?

Napinanie skóry prądem o częstotliwości radiowej stanowi bardziej komfortową i tańszą alternatywę dla zabiegów chirurgicznych, przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji. Niechirurgiczny lifting oczu można wykonać przy użyciu naszego lasera Forma, który obkurcza skórę i zwiększa produkcję kolagenu. Może on napiąć skórę, nadając jej jednocześnie bardziej wyrazisty wygląd.

Nasz laser Fractora, wykorzystujący frakcyjną energię RF, wykorzystuje mikroigły do stymulowania gojenia i napinania skóry. Nadaje się do stosowania na dolnych i górnych powiekach, może być również stosowany na twarzy i szyi. Fractora i Forma mogą być łączone z innymi zabiegami w celu uzyskania lepszych, bardziej naturalnych rezultatów i przyspieszenia gojenia.

Skontaktuj się z z najbliższym dermatologiem LDI Ciebie

LDI może wykonać ambulatoryjny, niechirurgiczny lifting oczu przy użyciu najnowszej technologii i sprzętu laserowego. W porównaniu z tradycyjnymi zabiegami chirurgicznymi, nasze zabiegi z użyciem lasera i fal radiowych są prostsze i bezpieczniejsze, nie wspominając o ich przystępnej cenie. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod numerem 888-585-3993 lub skorzystaj z naszego harmonogramu, aby umówić się na bezpłatną konsultację w naszej siedzibie w Covina. Cieszymy się, że możemy być częścią Twojej podróży w kierunku odmłodzenia skóry i uzyskania bardziej młodzieńczego wyglądu.