Twój przewodnik po metamorfozie

Kluczowe punkty

Jeśli mieszkasz w Surrey i chcesz zafundować sobie nowy, ekscytujący wygląd, ten przewodnik po metamorfozie dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji, w tym:

 • Dlaczego metamorfoza może sprawić, że poczujesz się silniejsza
 • Gdzie udać się na zabieg metamorfozy?
  • Botox i wypełniacze dermalne
  • Ultherapy
  • Stomatologia
  • Włosy
  • Masaż

Istnieje wiele powodów, dla których kobiety decydują się na metamorfozę - może to być po poważnych zmianach w życiu, takich jak rozstanie, narodziny dziecka, a może po przełomowych urodzinach. Niezależnie od powodu, metamorfoza oznacza czas na zmiany i może być niezwykle wyzwalającym doświadczeniem, które może zwiększyć pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Niektóre z najsłynniejszych filmowych metamorfoz mają miejsce, gdy bohater postanawia zmienić kierunek, w którym zmierza jego życie i zacząć od nowa. Julia Roberts jako Vivian w Pretty Woman, Olivia Newton John jako Sandy w Grease, czy Anne Hathaway jako Andy w The Devil Wears Prada, to słynne ekranowe metamorfozy, w których bohaterki zostały upoważnione do dokonania znaczących zmian w swoim życiu, co znalazło odzwierciedlenie w nowym, fantastycznym wyglądzie.

Dlaczego metamorfoza może sprawić, że poczujesz się silniejsza

Dla niektórych kobiet nowa fryzura lub odmładzający masaż mogą być wystarczające, aby poczuć się lepiej. Szczególnie włosy są wymieniane jako kluczowy sposób na zmianę wyglądu, jak wyjaśnia psycholog Elaine Slater w Red Online: "(Włosy) są także podstawowym sposobem wyrażania siebie; sposobem, w jaki komunikujemy światu naszą tożsamość. Żyjąc w kulturze cyfrowego selfie i nasyconej obrazami, jak my, przekaz jest z pewnością taki, że "wygląd ma znaczenie". W rezultacie nasz wygląd i to, w jaki sposób go kształtujemy, wpływa na nasze życie osobiste, społeczne i zawodowe."

Allergan, firma produkująca Botox, przeprowadziła badanie wśród prawie 8000 kobiet i odkryła, że 42% kobiet poddaje się zabiegom takim jak Botox, aby zwiększyć poczucie własnej wartości, a 74% decyduje się na zabieg, aby lepiej wyglądać dla siebie. Jasne jest, że kluczowym czynnikiem motywującym do poddania się zabiegom estetycznym na twarz jest poprawa samopoczucia kobiet i z pewnością warto zainwestować czas i pieniądze, ponieważ poświęcenie czasu na swój wygląd może przynieść wiele korzyści, w tym sprawić, że odniesiemy większy sukces w pracy i pomóc nam uporać się z rozstaniem.

Tak więc, teraz wiesz korzyści z posiadania makeover, nadszedł czas, aby zarezerwować swój ostateczny dzień makeover w pięknym mieście.

Gdzie się udać na metamorfozę?

Istnieje wiele specjalistycznych klinik i salonów oferujących szereg usług kosmetycznych, które pomogą Ci poczuć się i wyglądać jak najlepiej.

Położony w idyllicznym otoczeniu wsi Surrey, zdrowie + estetyka znajduje się tuż obok ruchliwego centrum miasta i powinien być pierwszym portem wezwania dla swojej metamorfozy. zdrowie + estetyka jest poufne, lekarz prowadzony kliniki oferującej Botox, wypełniacze skórne i wiele innych zabiegów kosmetycznych dla twarzy i ciała.

Botox i wypełniacze skórne

Botox i wypełniacze dermalne mogą odmienić Twoją twarz, sprawiając, że skóra wydaje się gładsza i bardziej młodzieńcza. Naturalne rezultaty uzyskane w health + aesthetics mogą stworzyć idealną podstawę dla Twojej metamorfozy, ponieważ Botox może pomóc wygładzić zmarszczki, a wypełniacze skórne mogą dodać objętości pustym policzkom i przerzedzonym ustom. W Health + Esthetics używamy ultra cienkich igieł do wstrzykiwania botoksu do konkretnych mięśni, aby rozluźnić zmarszczki i stworzyć pięknie gładką powierzchnię skóry. Oprócz botoksu, wielu naszych klientów decyduje się na wypełniacze dermalne, aby poprawić swój wygląd i uzyskać gładszy, bardziej młodzieńczy wygląd.

Botox i wypełniacze dermalne mogą zwiększyć pewność siebie i sprawić, że poczujesz się o wiele lepiej ze swoim wyglądem. W rzeczywistości, Botox może sprawić, że poczujesz się szczęśliwsza, ponieważ według jednego z badań Botox może pomóc w leczeniu depresji poprzez rozluźnienie mięśni związanych z marszczeniem czoła.

Ultherapy

Ultherapy jest również znany jako "niechirurgiczny lifting twarzy" i jest jednym z zabiegów specjalistycznych oferowanych przez health + aesthetics. W ciągu zaledwie jednego zabiegu możesz doświadczyć bardziej napiętej, młodziej wyglądającej linii żuchwy, szyi i czoła. Wykorzystując ultradźwięki, dr Rekha Tailor z Health + Esthetics delikatnie podgrzewa głębokie tkanki twarzy i szyi, aby stymulować wzrost nowego kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra wygląda na bardziej napiętą i odmłodzoną. Health + Esthetics jest jedyną kliniką w Surrey i Hampshire, która oferuje Ultherapy, a sprzęt używany podczas zabiegu jest zatwierdzony przez FDA, co oznacza, że jest on wysoce bezpieczny i skuteczny.

Po wizycie w health + aesthetics można kontynuować rozpieszczanie w wyborze najlepszych firm zdrowia i urody.

Dental

Wielki uśmiech może natychmiast rozjaśnić twarz i zwiększyć swój nastrój, ale jeśli twoje zęby potrzebują trochę TLC może oznaczać, że jesteś samoświadomy o pokazując swój uśmiech. Istnieje wiele procedur, które mogą pomóc umieścić iskrę z powrotem w swoim uśmiechu i przywrócić swoją pewność siebie. Holistic Dental Care jest centrum stomatologicznym, gdzie Dr Emma Davison przekształca uśmiechy pacjentów z zakresu stomatologii estetycznej, w tym wybielanie zębów, licówki porcelanowe i konturowanie dziąseł i zmiany kształtu zębów. Holistic Dental Care jest również w centrum miasta i tylko krótki spacer od zdrowia + estetyki.

Włosy

Według psychologa dr Vivian Diller, "Stylizowane, zadbane włosy dają nam zewnętrzny wygląd bycia dobrze zarządzanym i mogą przyczynić się do wewnętrznego odczuwania tego sposobu". Nowa, piękna fryzura może być ukoronowaniem metamorfozy i dopełnieniem młodzieńczego, pełnego życia wyglądu. Ruby Mane Hair jest jednym z wiodących fryzjerów i od 2011 roku tworzy wspaniałe fryzury dla ludzi. Specjalistyczne usługi obejmują techniki nabłyszczania i koloryzacji panelowej oraz wygładzanie włosów nanokeratyną.

Masaż

Amanda Riley oferuje masaż dostosowany do indywidualnych potrzeb, w tym szwedzki masaż leczniczy, masaż tkanek głębokich oraz indyjski masaż głowy, który sprawi, że poczujesz się zrelaksowany i odmłodzony. Zrelaksuj się, odpręż i pozwól, aby Twoje bóle i zmartwienia zniknęły.