Depilacja laserowa

Nadmierne owłosienie już od wielu lat stanowi poważny problem estetyczny, bywa zaś i tak, że rzutuje również na psychikę osób zmagających się z tego rodzaju wyzwaniem. Zróżnicowane metody usuwania włosów stosowano zresztą już w starożytności, choć nie zwrócić uwagi i na to, że żadna z nich nie okazało się stuprocentowo skuteczna. Golenie to sposób, który nakłada na nas obowiązek codziennych zabiegów, wyrywanie włosów pęsetą jest przede wszystkim testem naszej cierpliwości i precyzji, a zabiegi elektrolizy charakteryzuje żmudność i mozolność.

Przez wiele lat wydawało się, że problem jest niemożliwy do rozwiązania, gdy jednak w 1994 roku wprowadzono zabiegi laserowe, nawet najwięksi sceptycy musieli przyznać, że najprawdopodobniej dokonał się przełom. W tym kontekście warto zwrócić uwagę na laser diodowy najnowszej generacji. Light Sheer Dueat, bo to właśnie o nim mowa, jest rozwiązaniem pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych pozwalającym raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia.

Laser działa szybko, bezboleśnie i komfortowo nie powodując uszkodzeń skóry. Jego zaletą jest też to, że o efektach można mówić już po przeprowadzeniu niewielkiej liczby zabiegów. Dzięki temu laser jest idealny dla tych osób, którym zależy nie tylko na atrakcyjnym wyglądzie, ale i na komforcie tak fizycznym, jak i psychicznym.