Powiększanie ust

Marzenie o większych, pełniejszych, a w związku z tym również bardziej wyrazistych ustach łączy miliony kobiet na całym świecie. Również większość Polek nie ukrywa, że nie jest zadowolona z naturalnego kształtu swoich ust, panie natychmiast dodają przy tym, że również inne części ich ciała wymagałyby pewnej korekty.

Już od pewnego czasu staramy się powiększać, pomniejszać, wygładzać i rozjaśniać wszystko, co tylko może poddać się takim zabiegom, nie dziwi więc to, że również usta nie mogą być od nich wolne. Zwracamy zresztą uwagę na to, że zawdzięczamy im naprawdę wiele, usta decydują bowiem nie tylko o naszym pięknym uśmiechu, ale również o zmysłowości.

Wąskie i zaciśnięte wargi nie zachęcają do flirtu, wiele pań uważa więc, że nawet drobna korekta ust mogłaby wywrócić ich życie osobiste do góry nogami.

Dziś osoby niezadowolone z kształtu swoich ust mogą je powiększyć, okazuje się przy tym, że zabiegi są nie tylko relatywnie tanie, ale również skuteczne. Chirurgia kosmetyczna proponuje nam zresztą przynajmniej kilka naprawdę interesujących metod, coraz modniejsze jest przy tym również naturalne powiększanie ust z wykorzystaniem tych preparatów, które nie wymagają aplikacji w tkanki.