Botox czy wypełniacze dermatologiczne? Jaki jest dla ciebie właściwy wybór?

Być może słyszałeś powiedzenie: "Odwróćcie tę marszczonkę do góry nogami". Tutaj, w Renew Aesthetic Medicine and Wellness, idziemy o krok dalej. Dzięki zastosowaniu wypełniaczy skórnych i Botoxu® możemy sprawić, że te zmarszczki i zmarszczki znikną, dając Ci jeszcze więcej powodów do uśmiechu.

Dr Teri Ciccone i Beth Domolky, RN, wykorzystując swoje bogate doświadczenie w dziedzinie estetyki medycznej, pomagają naszym klientom w Southborough i okolicach Massachusetts wyglądać jak najlepiej. Stosujemy różne zabiegi kosmetyczne, w tym Botox i rodzinę wypełniaczy skórnych Juvéderm®.

Botox i wypełniacze skórne mają pewne podobieństwa

Botoks i wypełniacze skórne, takie jak Juvéderm, mają kilka wspólnych cech. Oba są minimalnie inwazyjne, niechirurgiczne zabiegi dostarczane w formie iniekcji podczas sesji trwających mniej niż trzydzieści minut. Wyniki obu iniekcji są tymczasowe i mogą być podawane ponownie w razie potrzeby.

Po obu zabiegach można od razu wrócić do normalnej aktywności, bez konieczności przestojów. Najlepiej jednak odczekać około jeden dzień przed ćwiczeniami lub wykonywaniem uciążliwych zadań.

Botoks subtelnie zawraca czas

Botoks zawiera oczyszczoną formę toksyny botulinowej i działa na zmarszczki, które rozwijały się w miarę upływu czasu w miarę przemieszczania się mięśni twarzy. Wszystkie te lata uśmiechania się i marszczenia zostawiły swój ślad na twojej twarzy. Zastrzyki z botoksu zmiękczają kurze łapki, zmarszczki między brwiami i nieestetyczne zagniecenia zygzakowujące w poprzek czoła, dając Ci bardziej zrelaksowany, młodzieńczy wygląd.

Botox działa poprzez blokowanie sygnałów nerwowych do mięśni, więc się zrelaksować, hamując linie od tworzenia. Wyniki mogą zacząć być widoczne już po 24-48 godzinach od zabiegu.

Wypełniacze skórne są pulchne i wygładzają skórę.

Kolekcja wypełniaczy skórzanych Juvéderm może zmiękczyć drobne linie i zmarszczki, uelastycznić i uelastycznić obwisłą skórę oraz złagodzić wygląd blizn potrądzikowych. Produkty te zawierają kwas hialuronowy, substancję naturalnie występującą w skórze. Z wiekiem organizm produkuje mniej kwasu hialuronowego, który przyczynia się do powstawania nieestetycznych linii i zmarszczek.

Wstrzyknięcia niektórych wypełniaczy skórnych stymulują produkcję kolagenu, innego naturalnego związku wzmacniającego skórę. W przeciwieństwie do Botoxu, wypełniacze skórne mogą być stosowane w celu dodania objętości poprzez uwydatnienie ust i policzków, aby uzyskać świeższy, bardziej młodzieńczy wygląd.

Połączenie Botoxu i Juvéderm dla ponadczasowego piękna

Zarówno Juvéderm jak i Botox oferują wspaniałe rozwiązania w zakresie zawracania zegara. Botox jest idealny do leczenia zmarszczek na górnej połowie twarzy. Wypełniacze Juvéderm działają na dolną połowę twarzy, upiększając usta i policzki. Idealnie nadają się również do linii śmiechu, które nie są już tak zabawne. Oba zabiegi mogą być więc stosowane razem, aby stworzyć idealny koktajl przeciwstarzeniowy.